Dr. H. Sezgin gözyaşlarıyla uğurladı  

KARABÜK'ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE ABLASINA VEDA MESAJI YAZARAK HAYATINA SON VEREN DR. HÜSEYİN SEZGİN (46), MESLEKTAŞLARI VE SEVENLERİ TARAFINDAN GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA) Karabük'ün Safranbolu ilçesinde ablasına veda mesajı yazarak hayatına son veren Dr. Hüseyin Sezgin (46), meslektaşları ve sevenleri tarafından gözyaşları ile uğurlandı.

Kastamonu’da da görev yapmıştı

 

Safranbolu’da ablasına veda mesajı yazarak hayatına son veren Dr. Hüseyin Sezgin (46), meslektaşları ve sevenleri tarafından gözyaşları ile uğurlandı.  

Karabük Özel Medikar Hastanesi Acil servisinde görevli evli ve 2 çocuk babası Dr.Hüseyin Sezgin (46), akşam saatlerinde evinden çıkıp ablasına veda mesajı ile konum atarak hayatına son vermişti. Polis ekipleri tarafından ağaca asılı halde bulunan Sezgin için görev yaptığı hastanede tören düzenledi. Hastane yönetiminin yanı sıra, doktor ve hastane çalışanlarının katıldığı törende Sezgin’in eşi ve yakınları ayakta durmakta güçlük çekti. Meslektaşların ve çalışanların gözyaşı döktüğü törende, alınan helallik ve yapılan duaların ardından Sezgin’in naaşı Safranbolu merkez camisine getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Sezgin aile mezarlığında toprağa verildi.

Psikolojik rahatsızlıkları olduğu öğrenilen doktorun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Dr. Sezgin, Karabük’ten önce Kastamonu’da da Özel Uğurlu Hastanesi Acil Servisi’nde görev yapmıştı.

İHA