DSİ’yi yasa boğan ölüm

  • DSİ’deki mesaisi öncesinde hizmet aracının üstüne biriken karları temizlediği esnada rahatsızlanıp 112 Acil’i arayan, ancak ambulans yetişemeden hayatını kaybeden 45 yaşındaki Hakan Alikahyaoğlu’nun ani ölümü çok büyük üzüntü yarattı.
  • Evli olan ve iki küçük çocuğu bulunan Alikahyaoğlu, acı bir tesadüf eseri olarak, babası emekli Karayolcu Mustafa Alikahyaoğlu’nun vefatının 52’nci günü olan bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

45 yaşındaki Hakan Alikahyaoğlu, dün DSİ’deki mesaisi öncesinde hizmet aracının üzerinde biriken karları temizlemeye çalıştığı esnada geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Alikahyaoğlu’nun, göğsüne giren sancı üzerine 112 Acil’i aradığı, ancak ambulans yetişmeden önce otosunun içerisinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Çağrı noktasına geldiklerinde Alikahyaoğlu’nu otosunun içerisinde hareketsiz halde bulan Acil ekibinin çabaları, genç sürücüyü hayata döndürmeye yetmedi.

Evli ve biri 2, diğeri 8 yaşında iki çocuk sahibi olan Hakan Alikahyaoğlu’nun ani vefatı ailesini perişan ederken, 5 yıldır ulaşım hizmeti verdiği DSİ’yi ve tanıyanlarını yasa boğdu..

Karayolları’ndan emekli merhum Mustafa Alikahyaoğlu ve Telekom’dan emekli Sıdıka Alikahyaoğlu’nun oğulları, Yasemin Alikahyaoğlu’nun kardeşi, Emine Alikahyaoğlu’nun da eşi olan Hakan Alikahyaoğlu, acı bir tesadüf eseri babasının vefatının 52’nci günü olan bugün düzenlenecek törenle son yolculuğuna uğurlanacak.

Öğle öncesinde Tepeyol Camii’ne getirilecek olan cenaze, burada kılınacak cenaze namazının ardından Ahmetdede’de  bulunan aile mezarlığına defnedilecek.

Merhuma rahmet, büyük acılarını paylaştığımız ailesine, DSİ camiasına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

CM