Duayen işadamımıza son görev

Önceki gün akşam saatlerinde aramızdan ayrılan Kastamonu iş hayatının duayen ismi, KATSO eski Yönetim Kurulu Başkanı ve Keserciler Şirketi’nin kurucusu Hacı Ali Kesercioğlu (92) dün düzenlenen ve büyük katılımın olduğu cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Önceki dönem Belediye Meclis Üyesi ve işadamı Ömer Kesercioğlu ve Ümran Baskıncı’nın babaları, KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Kesercioğlu’nun, Şeyda ve Tuğba Baskıncı’nın dedeleri. Ayşe Kesercioğlu ve Ömer Baskıncı’nın kayınpederi, Diyanet İşleri Eski Başkanı Tayyar Altıkulaç’ın dünürü, SFC Entegre Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu’nunda dünürünün babası olan Hacı Ali Kesercioğlu’nun cenazesi cuma namazı öncesinde Nasrullah Camiine getirildi.

Duayen işadamı, cuma sonrası kılınan cenaze namazının ardından Ahmetdede’de bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, önceki dönem Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, KASİAD Kastamonu Şube başkanı Ahmet Katar, siyasiler, BM ve İGM Üyeleri, STK başkan ve yöneticileri, işadamı ve esnaflar başta olmak üzere Kesercioğlu ailesinin çok sayıda dost ve yakını katıldı.

Kesercioğlu ailesi taziyeleri Özel Anadolu Hastanesi’nde, evlerinde, Nasrullah Camii’nde ve kabristanda kabul etti.

Hacı Ali Kesercioğlu’na rahmet, ailesine ve Kastamonu iş dünyasına başsağlığı diliyoruz. CM