Duman: Durgunluğun farkındayım; çözeceğiz

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, takımın son haftalardaki performansından memnun olmadığını dile getirdi. Galibiyetlere sevinemediğini söyleyen Ahmet Duman, takım üzerinde mental bir yorgunluk gözlemlediğini ve bunu çözeceklerini belirtti.

Takım üzerindeki durgunluğun farkında olduğunu söyleyen Ahmet Duman, Batman Petrolspor, Bergama Belediyespor ve Van Büyükşehir Belediyespor’la 1 hafta içinde karşılaşacaklarını, bu kritik maçlar öncesinde de gerekli tedaviyi yapmak için çalışacaklarını söyledi.

Ahmet Duman, şöyle konuştu:

“Ligin 25. haftasında kendi sahamızda oynadığımız Çine Madranspor karşılaşmasında galip geldiğimiz, 3 puan alıp Niğde Belediyespor ile aramızdaki puan farkını koruduğumuz için mutluyuz. Ancak son iki haftadır oynadığımız oyundan memnun değilim. Özellikle takımda mental bir yorgunluk gözlüyorum. Bununla ilgili gerekli tedaviyi ve gerekli çalışmaları yapacağız. Futbolcu arkadaşlarımla toplanıp geri kalan 13 maçta neler yapabiliriz, hedefe nasıl gidebiliriz, bu üzerimizdeki durgunluğu nasıl atabiliriz, bunun çalışmasını yapacağız. Bu hafta buna yoğunluk vereceğiz. Tabi ki zor bir haftaya giriyoruz. Hafta sonunda Batman Petrolspor’la deplasmanda, hafta içinde Bergama Belediyespor’la sahamızda ve gelecek hafta sonunda da Van Büyükşehir Belediyespor ile Van’da karşı karşıya geleceğiz. Kayıpsız atlatmak için gereken çalışmaları yapacağız. Takımımızdaki durgunluğun farkındayım. Bunu bir an önce çözmek için uğraşacağım.”