Dünya Döner 107. şubesini Kuzeykent’te açtı

Dünya Döner’in 107. Şubesi dün düzenlenen renkli bir törenle açıldı.

KuzeykentKamil Demircioğlu Caddesi üzerinde faaliyete geçen Dünya Döner’in açılışına, “Çok sevdim yalan oldu” şarkısıyla son günlerde ön plana çıkan Fatih Bulut da katıldı. Bulut şarkısını üst üste iki kere seslendirdi ve katılımcıların yoğun katılımı ile sahnede coşku dolu anlar yaşadı. Açılış sonrası hayranları kendisiyle fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Dünya Döner’in açılış kurdelesini KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, MÜSİAD Başkanı Mustafa Şensoy,Sanatçı Fatih Bulut, işyeri sahipleri Osman Şahin ve İlhan Uhray birlikte kesti.

Dünya Döner işyeri sahipleri Osman Şahin ve İlhan Uhray, “BugünSanatçı Fatih Bulut, protokol üyelerimiz ve vatandaşlarımızın büyük katılımı ile birlikte açılışımızı gerçekleştirdik. İşyerimizde yüzde 100 et yaprak döneri, pilav, tatlı ve içecek çeşitleri ile hizmet vermeye başladık. Açılışımıza katılan tüm herkese, emeği ve katkısı geçen herkese de çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Açılış törenine önceki dönem Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, MÜSİAD Başkanı Mustafa Şensoy, KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar, Sanatçı Fatih Bulut, İşadamı Kadir Tonbul, ÖNCEKİ DÖNEM Belkediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sevgilioğlu başta olmak üzere çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Cengiz MUHZİROĞLU