Duruçay’ta feci kaza

MOTOSİKLET İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
  • Kastamonu İnebolu yolu Duruçay köyü mevkiinde meydana gelen trafik kazasında otomobil ile motosiklet çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kastamonu İnebolu karayolu Kırcalar mevkii Duruçay Köyü kavşağında dün sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında otomobil ile motosiklet çarpıştı. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ise yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Umut H’nin kullandığı 37 DH 217 plakalı otomobil, Duruçay köyü kavşağında Eyüp Dağlıoğlu (65) idaresindeki plakası öğrenilemeyen motosikletle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet yaklaşık 30 metre uzağa fırladı. Kazada, motosiklet sürücüsü ile otomobil sürücüsü yaralandı. Kastamonu Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan motosiklet sürücüsü Dağlıoğlu hayatını kaybetti.

YİNE AYNI KAVŞAK

Duruçay Köyü kavşağında geçmişte de sık sık ölümle sonuçlanan kazalar meydana geliyordu. Bu kazalardan en korkuncu ise 2018 yılının Haziran ayında meydana gelmişti. Bayram ziyaretinden dönen ailenin içinde bulunduğu otomobil başka bir otomobil ile çarpışmıştı. Kazada 6 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralanmıştı.