EGE’DE UNVAN MAÇI

Yedinci hafta sonunda 19 puanla liderlik koltuğunda oturan Kastamonuspor 1966, bir maç eksiğiyle ikinci sırada bulunan ve an itibariyle en güçlü rakibi durumunda olan Bergama Belediyespor’la bugün deplasmanda “unvan” mücadelesi verecek.
Kastamonuspor 1966 bugün sezonun en kritik karşılaşmalarından birine çıkıyor. Liderlik koltuğunda oturan kırmızı-siyahlılar, maç eksiğiyle kendisini takip eden Bergama Belediyespor ile bugün deplasmanda karşı karşıya gelecek. Bergama 14 Eylül Stadı’ndaki karşılaşma saat 15.30’da başlayacak.
Kastamonuspor 1966, Bergama deplasmanından galibiyetle döndüğü takdirde ligdeki liderliğini perçinlemiş olacak.
Kritik karşılaşma için iki gün öncesinden Bergama’ya giden kırmızı siyahlılar, hazırlıklarını burada sürdürdü. Sakatlığı bulunan santrfor Yaşar Çetin’in, gerçekleştirilen tedavisi sonrasında takımdaki yerini alması bekleniyor.
Öte yandan, cezası sona eren sol bek Fatih Selimhan Solmaz da, görev verilmesi durumunda sahada olacak.
Teknik Direktör Ahmet Duman’ın sahaya sürmesi beklenen muhtemel ilk 11 şöyle: Eray – Osman, Müslüm, Taner, Fatih – Uğur Yanıkdemir, Cabir, Hüseyin, Fatih Özçelik – Batuhan ve Yaşar ilk 11’i ile çıkması bekleniyor.
Karşılaşmayı Ankara bölgesi hakemlerinden İbrahim Bülbül yönetecek, yardımcılıklarını ise Utku Tunavelioğlu ile İsmail Yılmaz yapacak.