EHF’den CSKA maçı yorumu

DELO Şampiyonlar Ligi, Rusya’nın CSKA takımıyla temsilcimiz Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü arasındaki karşılaşmayı değerlendirdi. İki takımın da çalıştırıcısının Rumen olduğuna dikkat çeken Şampiyonlar Ligi, kazananın CSKA’nın antrenörü Florentin Pera olduğunu yazdı. Öte yandan Şampiyonlar Ligi, CSKA’dan Ana Gros’un performansını öne çıkardı.

Haber şu şekilde: “Sloven sağ oyun kurucu Ana Gros, 10 golle Rus tarafının en golcü oyuncusu oldu.Gros, ikinci yarıda CSKA’nın ilk altı golünden dördünü kaydetti ve 34’üncü dakikada 22:18 takımını öne geçirdi.Türkiye şampiyonu bu sezon ilk iki maçını kaybeden üç takımdan biri. Sezonun ilk galibiyetinin ardından CSKA önümüzdeki hafta Györ’e seyahat ederken, Kastamonu bu sezon ilk galibiyetini aramak için Krim Mercator Ljubljana ile karşı karşıya gelecek.”

“RUMEN KOÇLARIN MÜCADELESİNİ PERA KAZANDI”
“Romanya ve Danimarka, bu sezonun DELO EHF Şampiyonlar Ligi’nde üç antrenörü olan ülkeler ve yabancı takımlarda görev yapan iki Rumen antrenör pazar günü Moskova’da mücadele etti.Kazanan CSKA Antrenörü Florentin Pera oldu. Özellikle, Ana Gros, Elena Mikhaylichenko, Polina Vedekhina ve Antonina Skorobogatchenko dörtlüsü 20 gol kaydetmesi dikkat çekti.”