Elektrik kesintisi

Başkent EDAŞ’tan yapılan duyuruya göre ilimiz merkezinde yarın bir çok bölgede elektrik kesintisi uygulanacak. Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yapılacak kesintilerin saatleri ve bölgeleri şöyle:

Saat 13.00-15.00 arasında:
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
Şehit Bülent Gider, Kıvrımlı, Ensar, Açelya, Hürriyet, Danişmend ve Köklü sokaklarında;

Saat 09.00 – 17.00 arasında:
AKTEKKE MAHALLESİ
Serender, Bakımevi, Safalan, Şehit Şerife Bacı, Yalçın, Ezgi, Bolayır, Çinili, Sarıkaya, Fakülte, Hastane Üstü, Bölünmez sokaklarında
ESENTEPE MAHALLESİ
Aşkın, Çağla, Uzun Selvi, Çağlar, Çakmaklı, Yıldırım Beyazıt, Arslanbey, Ark, Çakıllı, Attar, Çağrı, Aşan, Arslan, Şehit Şerife Bacı, Mehtap sokaklarında
İNÖNÜ MAHALLESİ
Ecem, Halil Rıfat Paşa, Ormancı, Yaba, Buğra, Kılavuz, Boğaçhan, Altay, Kömürkara, Cevher, Ardıç, Irmak, Harmancık, Aşık Yorgansız, Alparslan Türkeş, Sürmeli, Hacı Nimet Darende, Barış, Ilgaz, Sırma, Fedakar, Yığın, Faruk Nuhoğlu, Horuzoğlu, Zümrüt, Rauf Denktaş, Orhan Şaik Gökyay, Bilge, Vefa, Arnavutoğlu sokaklarında
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
Kumru, Mehtap, Şehit Şerife Bacı, Bahadır, Hazar, Şehit Bülent Gider, Leylak, Karanfil, Nilüfer, Bülbül, Işık, Şeref, Feza, Sepetçioğlu, Kayı, İpek, Övünç, Sümbül, Kınık, Şahinli, Eyüp Ağa Camii, Güvercin, Mert, Sedef, İnci, Rauf Denktaş, Hilal, Mercan, Yalçın, Fidan, Feyiz, Kevser, Kartal, Arnavutoğlu, Muratlı, Göktürk, Hayri Darende, Narin, Kardelen, Önder, Yakut, Şirin, Pınar, Uğur, Şölen, Gelincik, Hasret, Neyzen, Görgülü, Günaydın, Yağmur, Hisar, Karaca, Gündüz Ömür, Ülkü, Esen, Kaygısız, Abide, Eksen sokaklarında
Saraçlar Mahallesi Ankara caddesinde
Candaroğulları Mahallesi Şehit Murat Güler sokakta

Saat 15.00-17.00 arasında

AKMESCİT MAHALLESİ Acem Hanı ve Gökdere sokaklarında,
İNÖNÜ MAHALLESİ Alparslan Türkeş ve İnebolu sokaklarında
KIRKÇEŞME MAHALLESİ Baba sokakta
KUZEYKENT MAHALLESİ
Alparslan Türkeş, Kamil Demircioğlu, Kartopu, Akçadağ, Aybala, Akarsu, Melike, Kazım Karabekir, Bülten, Turna, Alınteri, 28. ve 42. , Beştepe, Üstün, Sülün, Ergenekon, Arat, Karadut, Sümer, Bilgin, Beşik, İlker, Mutlu, Metehan, Ender, Gonca, Ekin, Mesnevi, Orgeneral Atilla Ateş Paşa, Kalbur, Cumhur, Akçaağaç, Ceren, Gaziler, Vali Aydın Arslan, Emin, 57. Alay, Burcu, Akıncı, Yayla, Alkış, Mertler, Kahraman, Meriç, Karadeniz, Esgin, Erdi, Nadir, Müdafa, Kağnı, Çakabey, Yiğitler, Meşeli, Özbey, Nar, Narlı, Şahinler, 22 ve 24., Solmaz, Sorgun, Yaren, Akkoç, Serhat, Gazel, Kalender, Beyler, Beyazgül, Hızır, Birlik, 58, Akyüz, Kayın, Elmas, Ergül, Taşdelen, Zorlu, Karayılan, Koza, Bulutlu, Cevahir, Sardunya, Gümüşdere, Alkım, Canan, Sarıçam sokaklarında
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ Şehit Burak Kapucuoğlu ve Beybıyık sokaklarında
TOPÇUOĞLU MAHALLESİ İzbeli Sokak’ta
CANDAROĞULLARI MAHALLESİ Miralay Halit Bey Sokak’ta,
Kırcalar, Koru, Dere, Emirler Şeker, Subaşı ve Akçataş köylerinde…