“Elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Özhan Pulat, Kırşehir Belediyespor maçı öncesinde yaptığı değerlendirmede, “Elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız” dedi.

Kırşehir Belediyespor’un önceki sezondan bu tarafa yakaladığı iyi çıkışı sürdürdüğünü belirten Özhan Pulat, “Rakibin kendi evinde oynadığı maçlarda, taraftarıyla olan ilişkisi hiç yadsınamaz. Bu da geçen sezondan beri namağlup oluşunun taraftar ve takım ilişkisinin kanıtı durumunda. İlkleri yapmak için Kastamounspor 1966’dayız. Kırşehir deplasmanında da bunu yapmak için galibiyet arayacağız. Rakibi iyi analiz ettik. Elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız. Kazanırız kaybederiz ama Tuzlaspor maçında olduğu gibi son saniyeye kadar mücadelemizden ve oyunumuzdan ödün vermeyeceğiz. Takım olarak gol yollarında daha etkili olarak, tek ihtiyacımız olan gollerle tanışarak, galibiyet sevincini yaşamak. Buna ihtiyacımız var” diye konuştu.

Kadroya son dahil edilen isimler hakkında ise Pulat, şunları söyledi:

“Takıma sonradan gelen oyuncuların eksikleri var. Kariyerleri ve tecrübeleri tartışmaya kapalı ancak hazır olarak gelmemeleri bizim elimizi zorlaştırdı. 3 haftalık süre içerisinde takıma adapte olabilirler. Kondisyonerimiz Doç. Dr. Mehmet Kale önderliğinde çalışmaları takımdan ayrı şekilde sürüyor”