Emin Çınar’dan adaylık açıklaması

  • MHP İl Başkanı Emin Çınar, 8 Kasım Pazar günü yapılacak il kongresinde başkanlığa aday olduğunu yaptığı açıklamayla duyurdu.
  • Kongreye MHP Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman da katılacak.

 

MHP İl Başkanı Emin Çınar, 8 Kasım Pazar günü yapılacak il kongresinde başkanlığa aday olduğunu yaptığı açıklamayla duyurdu.

Çınar’ın, adaylıkla ilgili yazılı açıklaması şöyle:

“Kıymetli Kastamonu Halkı,

Vatanın bekası için, birlik ve beraberlik içinde dik duran var olan kıymetli dava arkadaşlarım!

Milliyetçi Hareket Partisi 13.Olağan İl  Kongremiz 8 Kasım 2020 tarihinde saat 13.00’da Eski Sanayi Sitesi Katar Plaza Rüya Düğün ve Kongre Merkezinde,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri  Bursa Milletvekilimiz Sayın İsmet Büyükataman’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

Kutlu davamıza hizmet etmekten daima onur duyan mukaddes davamızın bir neferi olarak, Genel Merkezimizle yaptığımız görüşmeler çerçevesinde 13.Olağan İl  Kongremizde aday olacağımı belirtmek istiyorum. 1994 yılından günümüze davamıza layık ilimize, ülkemize ve milletimize daha iyi hizmet edebilme gayreti içinde oldum.

Allah nasip ederse kongremizden sonra da yönetim kurulumuz ile beraber Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatları doğrultusunda ilimize, ülkemize ve milletimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Saygı ve sevgilerimle…”

Katar Plaza Rüya Düğün ve Kongre Merkezinde yapılacak ve MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın da katılacağı kongre saat 13.00’de başlayacak.