Entegre’den 50 çalışanına ev 50 emeklisine plaket

Kastamonu Entegre,  50. yıl Buluşması kapsamında 50 çalışanına gerçekleştirdiği toplu konut projesinde yer alan dairelerinin tapularını verirken, emekli olan 50 çalışanı ile emeği geçipkatkıda bulunanları da plaketle ödüllendirdi.

Panel

Kastamonu Entegre’nin 50. yıl Buluşması programı kapsamında dün öğleden sonra da Endüstriyel Ormancılık Paneli düzenlendi.

Panelin moderatörlüğünü de üstlenen eski Orman Bölge Müdürlerinden Tevfik Dedebaşaçılış konuşmasında şunları söyledi:

“Kastamonu Entegre şirketimiz,  bölgemizin lideridir. Kastamonu Entegre kuruluşundan bu tarafa güzel çalışmalar ve faaliyetler yaparak Kastamonu bir Dünya markası oldu. Kastamonu Entegre şirketimiz Dünya da Global bir firma haline geldi ve bugün de 50 yılına girerek çeşitli etkiliklerle de Kastamonu Entegre’nin 50. Yıl Buluşmalarında yer alan Ormancılık Endüstrisi Paneli için bir araya geldik ve Kastamonu ile ilgili ve faydalı  açıklama ve sunumlarımızı da gerçekleştiriyoruz. Bugünlere gelmemize vesile olan, katkı ve destek veren tüm herkese de teşekkür ediyorum. Panelimizin şehrimize , sektörümüze, ormancılığımıza ve ülkemize de hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Panelin ilk bölümünde  Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Ağaç Bazlı panel sektörüne genel bakış”; eski Milletvekili ve emekli Orman Genel Müdürü Osman Kahveci“Ormancılığın dünü ve bugünü”,Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür  “Sürdürülebilir Ormancılık politikaları”;

panelin 2. bölümünde ise  “Prof. Dr. Hülya Kalaycıoğlu, Yeşil binalarda odun esaslı levha kullanımı ve yeni trendler”, Prof. Dr. Mustafa Usta “Orman ürünleri kimyası ve teknolojisi” ve Prof. Dr. Sezgin Ayan da“Ormanlarda gençleştirme ve bakım, Endüstriyel plantasyon” konularında bilgi aktardı.

Tiyatro ve Müzik gösterisi

Kastamonu Entegre’nin 50. Yıl Buluşması ilk gün etkinliği tiyatro ve müzik gösterisi ile sona erdi. Cengiz MUHZİROĞLU