Erdoğan Er koronaya yenildi

  • Kastamonu yerel basınının duayen ismi Erdoğan Er, yaklaşık iki aydır yoğun bakımda ve entübe edilmiş durumda Kovid-19’a karşı sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti.
  • Ankara’da vefat eden Er’in cenazesi bugün Kastamonu’ya getirilecek ve ikindi sonrası Devlet Hastanesi üstündeki aile mezarlığına defnedilecek.

Kastamonu yerel basınının duayen ismi, değerli büyüğümüz Erdoğan Er, yaklaşık iki aydır mücadele ettiği koronavirüse (Kovid-19) yenik düştü ve tedavi görmekte olduğu Ankara’da dün hayatını kaybetti.

DSİ camiasının bir üyesi olan, gazeteciliğe ise gazetemizde yayımlanan yazılarıyla başlayan Er, 80’li yılların ortasında kurulan Açıksöz gazetesinin yönetiminde yer almış, sonrasında Nasrullah gazetesinin Yazı İşleri Müdürlüğü’nü yürütmüştü.

82 yaşında aramızdan ayrılan Erdoğan Er’in cenazesi bugün Kastamonu’ya getirilecek ve ikindi sonrası Devlet Hastanesi üstündeki aile mezarlığına defnedilecek.

Gazetecilik yaşamı hep Kastamonu’ya bir şeyler katabilmek ve kazandırabilmek çabasıyla geçen sevgili ağabeyimize minnet duygularımızla birlikte rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.