Erhan Deler gözyaşlarıyla uğurlandı

  • Gazetemizde de mesleki yazıları yayımlanan genç Mali Müşavir ve Muhasebeci Erhan Deler, muzdarip olduğu böbrek rahatsızlığına yenik düştü ve henüz 40 yaşındayken aramızdan ayrıldı.
  • Vefat haberi büyük üzüntüye yol açan Deler, dün düzenlenen cenaze töreniyle gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Gazetemizde de mesleki yazıları yayımlanan genç Mali Müşavir ve Muhasebeci Erhan Deler, muzdarip olduğu böbrek rahatsızlığına yenik düştü ve henüz 40 yaşındayken aramızdan ayrıldı.

Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü’nden emekli Orhan Deler, Orman Bölge Müdürlüğü’nden emekli Müzeyyen Deler’in oğulları, Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü personeli Özkan Deler’in abisi, Hacer Deler’in eşi, Mehmet ve Orhan Deler’in babaları,  Orman Bölge Müdürlüğü’nden emekli Mustafa ve Beyhan Kebeci’nin damatları, Avukat Murat Kebeci’nin eniştesi, Köy Hizmetleri’nden emekli Murat Sirkeci’nin de yeğeni  olan Erhan Deler’in cenazesi dün Cuma namazı öncesi 11.30’da Aktekke Mahallesi Çınarkent Apartmanından alınarak Nasrullah camiine getirildi.

EnhanDeler’innaaşı, burada  büyük katılımla kılınan cenaze namazının ardından KuzyakaKaraevli Köyü’nde bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Çıvgın, Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası Başkanı Yaşar Özdemir ve yönetimi, Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Hakkı Güngör, işadamları, muhasebeci ve mali müşavirler ile Deler ailesinin çok sayıda dost ve yakını katıldı.

Genç yaşta yitirdiğimiz merhum hemşerimize rahmet, ailesine, meslek camiasına ve arkadaşlarına başsağlığı ve sabır dileriz. CM