Esentepeli ailenin otomobil sevinci

315 bin çekiliş kuponu sayısına ulaşılan kampanyanın büyük ikramiyesi olan otomobillerden biri Kastamonu’da kalıp Esentepe Mahallesine , diğeri ise Ankara’ya gitti…

Barutçuoğlu AVM’nin 10. kuruluş yılına özel 10 hediye kampanyasının çekilişi önceki akşam yapıldı.

Kampanyanın büyük ikramiyeleri olan otomobillerden biri Ankara’da ikamet eden işadamı Ahmet Gürsel’e, diğeri ise Esentepe Mahallesi’nde yaşayan ev hanımı Elif Tokalaç’a çıktı. Otomobillerini almak için AVM’ye gelen Tokalaç ailesi büyük sevinç yaşadı.

Yaşanan terör olayları nedeniyle müziksiz sade bir programla gerçekleştirilen çekilişin açılış konuşmasını yapan Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı şunları söyledi:

“Barutçuoğlu AVM ailesi olarak 10. yılımıza özel 10 hediye çekilişi yaptık.

Batı Karadeniz’in ilk, Kastamonu’nun tek Alışveriş Merkezi olan AVM’miz 2 Kasım 2006 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Bu yıl 10. Yılında 10 hediyeli kampanya düzenleyerek 10. Yıl coşkusunu halkımız ile de paylaştık.” dedi.

Geçen yılki kampanyada 245 bin 236 olan çekiliş kuponu sayısının bu yıl 315 bin 601’e ulaştığını ve bunun şimdiye kadar düzenledikleri kampanyalarda ulaşılan en yüksek sayı olduğunu belirten Çaycı, “184 gün süren tampanyamıza Kastamonu merkez dahil yakın il ve ilçelerimizden yoğun katılım sağlanmıştır. Çekilişimizi bugün 4. Noter vekilimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Yapılan çekilişte hediyelerini kazanan talihlilerimizi de şimdiden BAVM ailesi olarak kutluyor ve güle güle kullanmalarını diliyorum” diye konuştu..

Elit Organizasyonunun organizesindeki çekiliş programınıNeriman Uzunoğlu sundu ve 4. Noter Vekili Ali Durum gözetiminde gerçekleşen çekilişte 2 Adet Pilsan Pantner Akülü Araba, 2 Adet Bosch Çamaşır Makinası, 2 Adet Sıemens Buzdolabı, 2 Adet PhilipsLed TV, 1 Adet 2016 Model Wolkswagen POLO, 1 Adet 2016 Model Fıat EGEA okomobil sahiplerini buldu.

Yapılan çekiliş sonrasında en büyük ikramiye olan 2016 Model Polo Araba 195418 nolu çekiliş kuponu ile Ankara Fons İnşaat’tan Ahmet Gürel’e, ikinci araba olan 2016 Model Fiat Egea da Esentepe Mahallesi’nden Elif Tokalaç’a çıktı.

Otomobil çıktığına yapılan canlı telefonda inanmayan Tokalaç’a BAVM’a gelmesi istendi. Elif Tokalaç, Sunta Fabrikası’nda çalışan eşi Bülent Tokalaç ve üç kızı ile birlikte Barutçuoğlu AVM’ye gelip otomobilini teslim aldı. Kendisine telefonla haber verildiğinde otomobil kazandığına inanamadığını, ancak AVM’ye geldiğinde bunun gerçekliğine ikna olduğunu söyleyen Elif Tokalaç,

Çok sevindik ve mutlu olduk, arabamız yoktu, ehliyetim de yok,ehliyet almak için müracaat edeceğim” dedi.

Volkswafen Polo otomobil talihlisine de Balıkesir’de ulaşıldı. Otomobil talihlisi Ahmet Gürel’de otomobil çıktığına canlı telefon bağlantısında inanmadı.Sonradan çekiliş yerindekilerinalkışları sonrasında otomobil çıktığına inandı ve kendisinin bir hastasını doktora getirmek için Balıkesir’e gittiğini, bir yanda üzülürken bir yandan da sevindiğini ve kendisine de moral olduğunu söyledi.

BAVM ekibi de çekilişin eksiksiz yapılmasını sağladı.

CENGİZ MUHZİROĞLU