Eyüboğlu’ndan eğitimde kaliteyi artırma sözü

Yeni eğitim-öğretim döneminde Kastamonu kampüsünü de açacak olan Doğa Kolejleri’nin Devrekanili kurucusu, Eduprofill Investments Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, Cumartesi kentimizde düzenleyecekleri tanıtım toplantısı  öncesinde yaptığı açıklamada, “Geleceğin eğitim anlayışını taşıyacağımız memleketim Kastamonu’da da eğitim kalitesini artırmaya kararlıyım” dedi.

 

 

Eduprofill Investments Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, “Geleceğin eğitim anlayışını taşıyacağımız memleketim Kastamonu’da da eğitim kalitesini artırmaya kararlıyım” dedi.

Eğitim sektöründe 20 yılı aşan profesyonel deneyimini Eduprofill Investments çatısı altında birleştiren Eduprofill Investments Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu’nun, Devr-i Alem Kolejleri markasıyla Türkiye’nin en büyük eğitim zincirlerinden biri olma yolunda ilerlediği belirtildi.

Yeni eğitim-öğretim döneminde Kastamonu kampüsünü de açacak ve bununla ilgili tanıtım toplantısını Cumartesi günü Grand Moni Altın Salon’da gerçekleştirecek olan Devr-i Alem Kolejleri’nin kurucusu Devrekanili eğitimci ve işadamı Sezai Eyüpoğlu, memleketine yaptığı eğitim yatırımıyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

“Eğitim, kalkınmanın lokomotifidir. Hayatını eğitime adamış biri olarak memleketimde de eğitim kalitesini artırmaya kararlıyım. Kolejlerimizde öğrenim süreci boyunca her öğrencinin bilişsel, akademik, psikolojik ve sosyal gelişimleri, yabancı dil programları ile ilgili uzmanlarımız, dijital eğitim teknolojileri ile donatılmış sınıflarımız, öğrencilerin becerilerini geliştirebilecekleri sağlıklı ve güvenli sosyal alanları olan eğitim kampüslerisunuyoruz. Hedefimiz, eğitim ekosistemi içerisindeki her bir kişinin bir projesinin olması, hayata dokunması, ülkesinin ve dünyanın yarınlarını dönüştürecek çocuklar yetiştirmek. Kısacası, Devr-i Alem Kolejleriolarak geleceğin eğitim anlayışını Kastamonu’ya yani memleketime taşıyoruz.”

2017-18 eğitim döneminde İstanbul Kağıthane’de14 bin metrekarelik kampüsünde eğitime başlayan Devr-i Alem Eğitim Kolejleri’nin, gelecek eğitim ve öğretim yılında Halkalı, Kurtköy, Başakşehir ve Kastamonu kampüsleriyle çocukların geleceğine değer katmaya devam edeceği de Eyüpoğlu tarafından belirtildi.