Genç Kızılay Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Genç Kızılay, Kastamonu Devlet hastanesini ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Çoğunluğunun öğrencilerin oluşturduğu Kastamonu Genç Kızılayı 10 gönüllü ile birlikte Kastamonu Devlet Hastanesinde sağlık çalışanlarını ziyaret ederek onlara çiçek hediye edildi. Çiçeklerin üzerine Tıp Bayramı ile ilgili notlar yazıldı. Hastane Başhekimi Op. Dr. H. Serkan Bozkurt ile makanmında bir araya gelen gönüllüler, çiçek ve kendi yazdıkları Tıp Bayramı ile ilgili notları takdim ettiler.
Hastane Başhekimi Serkan Bozkurt, öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sağlık işinin gönül işi, emek işi ve ekip işi olduğuna dikkat çekerek gazetemize yaptığı açıklamada “Bugün Tıp Bayramı Kapsamında, böyle bir günde bizleri unutmadıkları için çok teşekkür ederiz. Tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlarım” dedi.
Genç Kızılay İl Başkanı Hale Taşkıran ise yaptığı açıklamada “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Kastamonu Devlet Hastanesini ziyarete geldik. Kastamonu Genç Kızılay olarak gönüllülerimizle birlikte, Başhekim Op. Dr. H. Serkan Bozkurt’a, hastane çalışanlarına, hemşirelere, temizlik personeline çiçeklerimizi takdim ederek Tıp Bayramını kutladık.” diye konuştu.

Mehmet Zorba