GMG KSK’da yeni sezon atağı

GMG Kastamonuspor, sel felaketi gerekçesiyle mola verdiği lig yolculuğuna devam hazırlıklarına başladı.Kulübün Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün, bir yandan transfer tahtasının açılması konusunda mesafe almaya devam ederken bir yandan da yeni sezonda takımın başına geçecek teknik direktörü belirlediği, oluşturulacak kadroda yer alması planlanan futbolcularla da söz kesmeye başladığı öğrenildi.

 

Mayıs ayında yapılacak kongrede anonim şirkete dönüşmesi planlanan GMG Kastamonuspor’da, sel felaketi gerekçesiyle ara verilen lig yolculuğuna güçlü bir kadroyla girme hazırlıkları başladı.

Kulübün Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün ilk etapta transfer yasağının kaldırılması için girişimlere başladığı ve alacaklı eski futbolcularla görüşmeleri sürdürürken borçların önemli bölümünü kapadığı öğrenildi.

Aygün’ün yeni sezonda takımın teslim edileceği teknik direktörü de belirlediği, bu arada oluşturulacak kadroda yer alması planlananfutbolcularla da söz kesmeye başladığı edinilen bilgiler arasında.

Yeni teknik direktörün ve transferi söz konusu futbolcuların isimlerinin liglerde sezonun tamamlanmasıyla birlikte açıklanması bekleniyor.