Görsel antrenman

Kastamonuspor 1966’lı futbolcular, dün günü görsel antrenman yaparak geçirdi. Teknik Direktör Ahmet Duman, Çorum Belediyespor’un maç kasetlerini oyuncularına izletti ve pozisyonları analiz etti.
Futbolcularının hem mental hem de fiziksel olarak dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Duman, dün antrenman yaptırmadı ve gün boyu tesislerde oyuncularıyla yakından ilgilendi.
Van Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasından sonra 3 gün izin verdiği futbolculara geçtiğimiz perşembe gününden bu yana iyi bir hazırlık programı uyguladıklarını söyleyen Ahmet Duman, “Gazi Stadı’nda gerçekleştirdiğimiz çift kale maç sonrası takımda mental anlamda bir yorgunluk gözlemledim. Bu nedenle de günü dinlenerek geçirmelerini istedim. Yarın hafif bir antrenmanla Çorum Belediyespor maçı hazırlıklarımızı tamamlayacağız” diye konuştu.

IMG_5240Futbolcularıyla yaptığı toplantıyı da değerlendiren Teknik Direktör Ahmet Duman, “Çorum Belediyespor bizi çok iyi bilen bir ekip. Fikstürde bir hafta sonra bizim rakiplerimizle karşılaştıkları için en çok takip edip izledikleri takım biziz. Bizim de rakibimizin artı ve eksi yönlerini bilmemiz önemli. Futbolcularımızı, tespit ettiğimiz çeşitli konularda uyardık. Daha önce de dediğim gibi Çorum Belediyespor grubun iyi futbol oynamaya çalışan ekipleri arasında yer alıyor. Önce Çorum Belediyespor daha sonra da 24 Erzincanspor ve Manavgatspor maçlarını kayıpsız geçip 2. Lig kapısını aralamak istiyoruz” dedi.