“Hak eden 1.Lig’e çıksın”

 

  • GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, “Tek isteğimiz GMG Kastamonuspor’un değil hak edenin 1. Lig’de temsil edilmesidir. Bu Play-Off maçlarının sonunda ortaya çıkacaktır” dedi.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, yayınladığı mesajla 2 ve 3.Lig’de ‘En iyi ikinci’ formülünün tartışıldığı günlerde kırmızı-siyahlıların haklı ‘Play-Off’ talebine destek veren herkese teşekkür etti.

Cengiz Aygün mesajında şunları ifade etti:

“GMG Kastamonusporumuzun haklarını sonuna kadar savunduk ve savunmaya devam ediyoruz. Bu konuda öncelikle bizlerin yanında olan Kastamonu halkımıza ve 3 milyon Kastamonulu hemşerimize vede taraftar guruplarımıza ve Kastamonu basınımıza teşekkürü borç biliyorum. Bu süreçte sürekli temasta olduğumuz ve desteklerini tam aldığımız vekillerimiz  sayın Hakkı Köylü, sayın Metin Çelik, sayın Hasan Baltacı’ya, sayın eski vekilimiz Murat Demir’e Ak Parti, CHP ve MHP il başkanlarımıza özellikle teşekkür ederim. Tabi sayın Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum. Konu ile ilgili söylenecek çok şey var şüphesiz ki ancak bugün Cumhurbaşkanımızın yakın çevresinin de  devreye girmesi ile sadece GMG Kastamonuspor’un değil, Play-Off oynamayı hak eden tüm takımlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda ciddi bir gelişme yaşandığını gördüm. Bu nedenle hukukun herkese lazım olduğu vede TFF’nin alınan bu yanlış karardan vazgeçerek adil bir karar düzeltmeye gideceği ümidi içimde yeşermiştir. Tek isteğimiz GMG Kastamonuspor’un değil hak edenin 1. Lig’de temsil edilmesidir.Bu Play-Off maçlarının sonunda ortaya çıkacaktır. Bu güne kadar dik duruşları ve hak arayan söylevleri ile GMG Kastamonuspor Başkanı sayın Enes Aygün ve tüm yönetim kurulumuza ayrıca takdir ve teşekkürü borç biliyorum.”