“Halk bana sahip çıkacak ben de takıma”

AK Parti’den yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Tahsin Babaş, internet üzerinden katıldığı bir programda yaptığı açıklamada Kastamonuspor 1966’ya değindi.
Başkan Tahsin Babaş, “Göreve geldiğimde amatördeydik. Şu an 1.Lig’i zorluyoruz, el ele verirsek ciddi manada yol alırız. Burada kamuoyu oluşturulması gerekiyor. Bir birliktelik oluşursa başarı hemen geliyor, destek olmak lazım diye düşünüyorum. Biraz da toplumsal destek alabilirsek çok başarılı oluruz. Şu anki kadromuz 2. Lig’de yok. Hiçbir şekilde şampiyon olmamamız için bir neden yok. Şampiyon olabiliriz, burada birbirimize inanıp sahip çıkmalıyız. Sen bana, ben de takıma sahip çıkacağım, fitne fesat olmayacak” şeklinde konuştu.
Kurumsal yapının önemine vurgu yapan Babaş, “Ben maddi destekten çok manevi destek istiyorum. Bizi sürekleyici destek olmalıdır, biz her sene sporla Türkiye’nin gündemi olduk. Sadece sporla kalmıyor, iyi bir tanıtım yöntemidir. 2.Lig’de duracaksak duralım, ama kurumsallığımızı asla bozmayalım, burada süreklilik çok önemli” dedi.
Babaş, açıklamasını şöyle noktaladı: “Halk bana sahip çıkacak, ben de takıma sahip çıkacağım.”