“Halkımızın fikri bizim için önemli”

MHP Kastamonu Belediye Başkan adayı Op.Dr. Galip Vidinlioğlu, Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi ile birlikte Park AVM ve Şekerci AVM’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

Çalışanlar ve alışveriş yapanlarla gerçekleştirdiği sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Hafta sonu burada stres atan ve çalışmakta olan hemşehrilerimizle bir araya geldik. Gösterdikleri ilgiden dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızla oyunlar oynadık, büyükler ile sohbet ettik. Daha güzel bir Kastamonu için halkımızın fikri bizim için her zaman çok önemli olacak” dedi.

Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi ziyaretinin ardından Barutçuoğlu Plaza’yı da ziyaret eden Vidinlioğlu, “Plazada yer alan işadamlarımızı ziyaret ettik. Kendileri ile şehrimizin ticaretini geliştirmek için yapılması gerekenleri, yeni yatırım alanlarını konuştuk. İstihdam sorunu üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Şehrimizdeki tüm sorunlara sağduyulu yaklaşarak, muhattapları ile ortak bir çalışmayla aşacağız. İşadamlarımıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.