“Hedef 2019; hiç durmadan çalışacağız”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, yönetim olarak düzenledikleri basın toplantısında, güçlü bir ekip olduklarını belirtti ve “Önümüzdeki üç yıllık süreçte bu ekiple 2023 hedeflerine partimizi ulaştırmak amacıyla 2019 seçimleri için çok büyük gayretler göstereceğiz. Kastamonu her zaman en iyisine daha fazlasına layıktır. Yapılan hizmetlerin devamı ve daha fazlası için AK Parti teşkilatları olarak hiç durmadan çalışacağız. dedi.

 

AK Parti Merkez İlçe’nin Veteriner Herkim Faruk Özdemir başkanlığındaki yeni yönetimi tanıtım ve basın toplantısı düzenledi.

Cumartesi günü Kebeci Restoran’da düzenlenen toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, “Güçlü bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Önümüzdeki üç yıllık süreçte bu ekiple 2023 hedeflerine partimizi ulaştırmak amacıyla 2019 seçimleri için çok büyük gayretler göstereceğiz” dedi.

AK Parti’nin zorlu süreçlerden geçerek bu noktaya geldiğini söyleyen Özdemir, “Gücünü önce Cenab-ı Allah’tan sonrada milletinden alan liderimiz, bu zorlu süreçleri yaşarken asla pes etmedi hep dik durdu. Liderimiz dik durdukça kazanan hep partimiz; dolayısıyla kazanan Türkiye Cumhuriyeti oldu” diye konuştu.

Görevi Ahmet Namlı’dan büyük bir heyecanla devraldığını ifade eden Özdemir, hedeflerinin 2023 Türkiye’sine yol ve yön vereceklerini söylediği 2019 seçimleri olduğunu belirtirken, “Bu dava hesabı olanların değil hasbi olanların davasıdır, bu dava hayır dua almak için gayret edenlerin davasıdır, bu dava bir mazlum varsa onun gözyaşını silme derdinde olanların davasıdır” diye konuştu.

Özdemir, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Kastamonu 15 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarından faydalanan iller arasına girmeyi başarmıştır. Ilgaz 15 Temmuz Şehitler Tüneli, Kastamonu Havalimanı ve yapımı başlayan ve devam eden Kırık Barajı bunlardan sadece bir kaçı… Aynı zamanda yerel yönetimde Sayın Belediye Başkanımızın azmi ve çalışmadaki bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile şehrimizin çehresindeki değişiklikler fark edilmektedir. Elbette bunlar yeterli değil, Kastamonu her zaman en iyisine daha fazlasına layıktır. Bu hizmetlerin devamı ve daha fazlası için AK Parti teşkilatları olarak hiç durmadan çalışacağız.
AK Parti’nin farkı, sadece hizmetler yapması değil, aynı zamanda milleti ile gönül ve muhabbet köprüleri kurmasıdır. 2019 seçimlerinin çalışmalarını kongremiz sonrasında, ilçe teşkilatı olarak başlattık. İlçe teşkilatımızın her bir neferi ile şehir merkezi ve köylerimizde vatandaşlarımızın gönlünü feth etmek için adımlar atacağız, mücadele edeceğiz. Ancak şunu ifade etmek isterimki, sadece seçim döneminde değil her zaman halkımızla iç içe olmaya dertleriyle dertlenmeye özen göstereceğiz.”