“Her takımın almak isteyeceği oyuncuları aldık”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, sezon hazırlıkları çerçevesinde gerçekleştirdikleri ilk idman öncesinde transfer ve hazırlık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Alternatifli bir kadro ile sezona hazırlandıklarını ifade eden Mustafa Çapanoğlu, iyi transferler yaptıklarını, bazı noktalardaki eksikliklerini de en kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

Kadrolarının şu an için 18 kişiden oluştuğunu da belirten Mustafa Çapanoğlu, “Şuan beklediğimiz bir sağ bek, iki tane stoper ve iki tane de orta saha oyuncumuz var. 23 kişilik bir kadro kuracağız. Takımımızda her oyuncumuzun bir alternatifi olacak. 23 oyuncumuz da her daim hazır ve oynar şekilde olacak”dedi.

Transferlerle ilgili gerçek yorumun taraftarlar tarafından yapılacağını ifade eden Çapanoğlu, “Bizlerden ziyade dışarıdaki taraftarların yapılan transferleri değerlendirmesi lazım. Bana ve kulübümüze göre her takımın almak istediği oyuncuları kadromuza dahil ettik. Biz gelecek oyuncularımızla birlikte burada 25 Temmuz’a kadar günde çift idman programıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Arkasından da 2. Etap Kamp programı öncesinde küçük bir izin ve 28 Temmuz’da da Düzce Topuk Yaylası’nda tekrar bir araya geleceğiz. Burada yapacağımız kamp programında Kastamonu’nun tüm avantajlarını kullanarak güç ve oksijen depolayacağız” ifadelerini kullandı.