Hocalar ne dedi?

 Duman: “Amacımız pozitif futbol oynamak”

KASTAMONUSPOR 1966 TEKNİK DİREKTÖRÜ AHMET DUMAN, ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA AKHİSAR BELEDİYESPOR İLE GOLSÜZ BERABERE KALDIKLARI MAÇ SONRASI YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “BAZI POZİSYONLARIMIZ VAR, ONLARI DEĞERLENDİREBİLSEYDİK SÜRPRİZ DE YAPABİLİRDİK” DEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ - BARIŞ GEZİCİ - ÖNDER AYDIN/MANİSA-İHA)

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, Ziraat Türkiye Kupası’nda Akhisar Belediyespor ile golsüz berabere kaldıkları maç sonrası yaptığı açıklamada, “Bazı pozisyonlarımız var, onları değerlendirebilseydik sürpriz de yapabilirdik” dedi.
Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 3. hafta maçında Kastamonuspor 1966, deplasmanda güçlü rakibi Akhisar Belediyespor ile golsüz berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, “3. lig takımı olarak güçlü rakiplerle karşılıyoruz. Akhisar’ın gücünü anlatmaya gerek yok. Bu sene iyi futbol oynayan başarılı bir ekip. Amacımız futbolu çirkinleştirmeden pozitif oyun oynamak. Hiç çekinmeden kendimiz ne amaçlıyorsak o şekilde oynuyoruz. Maçın son 10 dakikası tempomuz düştü. Onun dışında çok pozisyon vermedik. Kısır bir oyun geçti. Bazı pozisyonlarımız var, onları değerlendirebilseydik sürpriz de yapabilirdik. Kastamonuspor’a yakışan ezilmeden pozitif futbol oynamamız bizi memnun etti” dedi.

 

Arslan: “Kazanmayı arzu ediyorduk”

AKHİSAR BELEDİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ CİHAT ARSLAN, ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA KASTAMONUSPOR 1966 İLE GOLSÜZ BERABERE KALDIKLARI MAÇ SONRASI YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “GALİP GELEMEDİK ÜZÜLDÜM AMA FUTBOLCULARIN ÖZVERİSİ BİZİ MEMNUN ETTİ.” DEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ - BARIŞ GEZİCİ - ÖNDER AYDIN/MANİSA-İHA)

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Ziraat Türkiye Kupası’nda Kastamonuspor 1966 ile golsüz berabere kaldıkları maç sonrası yaptığı açıklamada, “Galip gelemedik üzüldüm ama futbolcuların özverisi bizi memnun etti” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 3. hafta maçında Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor sahasında ağırladığı 3. Lig takımı Kastamonuspor 1966 ile golsüz berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, “Kazanmayı arzu ediyorduk. Mücadelede memnunum ama gruptan çıkmak için galip gelmemiz gerekiyordu. Galip gelemedik üzüldüm ama futbolcuların özverisi bizi memnun etti. Kastamonspor’u da tebrik ediyorum. İyi mücadele edip, iyi kapandılar. Artık inşallah Kastamonu’ya gidip oradan galip gelmeyi istiyoruz. Gruptan çıkmak için başka bir şansımız da yok” dedi.
Gazetecilerin “Transfer yapılacak mı?” sorusuna yanıt veren Arslan, devre arasında çoğu futbolcunun sözleşmesinin devam etmesi nedeniyle transferlerinin zor olduğunu belirterek, yönetimle birlikte çalışmalarının sürdüğünü söyledi. İHA