İGM’nin CHP’li üyelerinden Karahasan’a ziyaret

İl Genel Meclisi’nin CHP’li üyeleri Ercan Öztürk (Abana ), Muzaffer Pamir (Azdavay) ve Attila Bayram Pirci (Daday) İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne ziyarette bulundu.

Genel Sekreter T.Zafer Karahasan’ı makamında ziyaret eden üyeler yapmış oldukları açıklamada, “İl Özel İdaresine yapmış olduğumuz ziyarette bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketten dolayı Genel Sekreter T.Zafer Karahasan’a teşekkür ediyoruz. Kendisiyle çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. Kırsal kesim alt yapı yatırımları başta olmak üzere ilimizin genelinde devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi aldık. İl Özel idaresinin tüm personelinin özveriyle yapmış olduğu çalışmaları için Genel Sekreterimizin şahsında tüm personele başarılar, kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Genel Sekreter Karahasan da “İGM üyelerimizin ziyareti bizi çok memnun etmiştir. Kendileriyle çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. Biz de İl Özel İdaresi olarak sizin şahsınızda tüm İGM üyelerinin desteğine, katkısına her zaman teşekkür ediyoruz” dedi.