İlçe belediyeleri non-stop

Başkan Çatal: “Birlikte Aşacağız”

Taşköprü Belediyesi ekipleri, ilçede bulunan kamu kurumları, sokaklar ve çöp konteynerlerigibi bir çok ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmaları yakından takip eden Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, “Küresel boyutta tehlike oluşturan Coronavirüs önlemleri kapsamında Belediyemizce ilk günden buyanatoplu kullanım alanları, Belediye hizmet binaları, Belediye toplu taşıma araçları, Otogar, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Özel İdare Binası, okullar, camiler, parklar, sokaklar gibi alanlarekiplerimizce dezenfekte edildi. Halkımızın sağlıklı bir ortamda hayatına devam edebilmesi için dezenfekte işlemlerimizi sürdüreceğiz. Toplu kullanım alanların da dezenfekte çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Ülkemizin ve dünyamızın da geçtiği bu zor günleri halkımızla hep birlikte birlik beraberlik içerisinde geride bırakacağız” dedi.(Okan SUBUTAY)

 

Başkan Erdoğan:

Gerekli tüm tedbirler alındı

 

Seydiler Belediyesi; koronovirüse karşı sıkı önlemler alırken, tüm ortak kullanım alanlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Seydiler Belediye BaşkanıMehmet Erdoğan, “Korona virüse karşı tüm önlemler alındı. Ekiplerimiz dezenfekte çalışmasını gerekli yerlerde gerçekleştirdi. Belediye olarak virüs önleme çalışmalarında üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın olabildiğince 14 kurala uymaları ve hassasiyet göstermelerini rica ederek, bu yaşanan sıkıntının en kısa zamanda minumum hasar ile atlatılacağını belirterek, “Yaşam Eve Sığar” dedi.

Seydiler Kaymakamlığı bünyesindeki Vefa Destek Grubu tarafından “65 yaş üstü vatandaşlarımızın mağdur olmaması için” yürüttüğü uygulamaya da belediye tarafından katkı sağlandığını belirten Başkan Mehmet Erdoğan, hükümetin yayınladığı ek genelgelerin uygulanmasında titizlikle çalışmalar yapıldığını da ifade etti.