İnebolulu aile Kanlıgöl’de kaza geçirdi

TEDAVİ İÇİN İSTANBUL’A GİTMİŞLERDİ

  • İstanbul’dan İnebolu’ya gelmekte olan Emine Bayraktan yönetimindeki otomobil Kastamonu – Araç karayolu Kanlıgöl mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak şarampole devrildi. Kazada otomobilde bulunan Fatma Bayraktar hayatını kaybederken, sürücü ile birlikte yine araçta bulunan Mustafa Bayraktar ise yaralandı. Ailenin, kazada

 

İstanbul’dan İnebolu’ya gelmekte olan Bayraktar ailesi Kastamonu Araç karayolu Kanlıgöl mevkiinde kaza geçirdi. Kazada bir kişi hayatını kaybederken, 2 kişi ise yaralandı.

Emine Bayraktar yönetimindeki plakası öğrenilemeyen otomobil, Araç-Kastamonu karayolu Kanlıgöl mevkisinde devrildi. Kazada Fatma Bayraktar olay yerinde hayatını kaybetti, eşi Mustafa Bayraktar ile araç sürücüsü kızı Emine Bayraktar ise yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Ailenin Fatma Bayraktar’ın tedavisi için İnebolu’dan İstanbul’a gittiği, tedavi sonrasında ise İnebolu’ya geri dönmekte oldukları öğrenildi.