“İyi oynamadan kazandık”

İl Özel İdare Köy Hizmetleri Spor Kulübü Antrenörü Özcan Karakiraz, Cumhuriyet Üniversitesi GSK deplasmanında alınan galibiyeti değerlendirdi. İyi bir oyun ortaya koymamalarına rağmen galip geldikleri için mutlu olduklarını söyleyen Karakiraz, karşılaşmada iyi bir mücadele sergilediklerini belirtti.

Özcan Karakiraz’ın açıklamaları şöyle:

“İlk maçında Çankırı gibi bir takımı yenmiş, dinamik ve coşkulu, birbirini tanıyan, iyi bir takımla deplasmanda karşılaştık. Cumhuriyet Üniversitesi ilk maçını kazanılmasıyla özgüven yakalamıştı. Kendi sahasında da mutlak galibiyet hedefliyorlardı. Biz de, Cumhuriyet Üniversitesi’ni Çankırı maçında izlemiştik. Neler yapmamız gerektiğini biliyorduk. Futbol adına sahada birçok şey eksikti belki ama önemle yapılan şey ise iyi mücadeleydi. İyi mücadele ederek kazandık.”

“GALİBİYET GÜNÜN EN GÜZEL TARAFIYDI”
“Top kayıpları, pas hataları kendi adımıza çok fazlaydı. Rakibe fazla pozisyon verdik ama kötü oyunun arkasından alınan galibiyet günün en güzel tarafıydı. Geçen hafta çok iyi oynadık kaybettik, bu hafta iyi oynamadan kazandık; bu bizim için güzel oldu. Çok değerli bir kurumu temsil ediyoruz. Oyuncular çok özverili, yönetim çok özverili. Bu özveri ilerleyen haftalarda daha büyük mutluluk getirecektir. Biz hafta hafta, her geçen gün performansımızı daha yükseğe çekmek için çalışacağız.”