İYİ Parti’de 62 kişilik İl Yönetimi

İl Başkanı değişikliğine gidilen İYİ Parti’de yeni İl Yönetim Kurulu da belirlendi.

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Katar, 62 kişiden oluşan yeni il yönetimini titiz bir çalışmadan sonra oluşturduklarını ifade etti.

Katar, gelişmeyle ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Titiz bir çalışma ile oluşturduğumuz yeni yönetim listemizin Kastamonumuza hayırlı olmasını diliyorum. Listemizde siyaseten tecrübeli arkadaşlarımızın yanı sıra bir çok genç isme de yer verdik. Amacımız tecrübe ve yeniliği bir araya getirmek oldu. Parti tüzüğümüz gereği oluşturmuş olduğumuz listede bulunan tüm isimlerimiz bizim için asil üyedir, bunu özellikle ifade etmek isterim. Bizler İYİ Parti kadroları olarak Kastamonu’nun ve Türkiye’nin sorunlarına hakimiz ve çözüm önerilerimiz de hazır. Biliyoruz ki millet bizi çağırıyor. Eminiz ki İYİ Parti Kastamonu’ya ve Türkiye’ye İYİ gelecek.”

YENİ YÖNETİM KURULU

Ahmet Katar, Aziz Ayrancıoğlu, Mustafa Gazoğlu, Faruk Ataşalar, NeşatAlturan, Ahmet Acar, Cihat Çelik, Hayati Tunca, Mehmet Yaman, Yılmaz Kaya, Sami Soğukçam, Mehmet Pehlivan, Aşır Tolga Kaplan, Ayhan Kılıç, Şahine Küçükbulut, Mehmet Mökükcü, Havva Berna Berber, Salih Samancı, Sabri Yıkılmaz, Özgür Ergülenoğlu, Selman İzbeli, Büşra Koç, Sevinç Savaş, Serpil Kaynak, Mehmet Öz, Ahmet Şafak Tunçkan, Zeynep Ergin, Zafer Ortakcıoğlu, Hasan Tokmakoğlu, Adem Cırdı, Ayten Köstenoğlu, Neslihan Çırak, Yalçın Ilgaz Başaran, Orhan Hoşlan, Satı Ali Yaman, Alper Cantürk, İbrahim Yazıcı, Sena Yılmaz Ergülenoğlu, Hakan Çifcioğlu, Hacı Ahmet Kırışoğlu, Fuat Çakıroğlu, Sakine Aydemir, Emin Yavuz, Şirin Hancı, Orhan Baki, Taner Okutan, Yaşar Çoğalan, Necati Buran, Ziya Kurt, İsmail Kellecioğlu, Satılmış Gücükçapraz, Samet Çepni, Gülten Kurusüleyman, Sevil Ataşalar, Murat Karagülle, Nazım Mıhcı, Reyhan Acar, Mehmet Kulak, Mustafa Güngör, Nafis Haydaroğlu, Muharrem Kertiş ve İhsan Okan Urganioğlu. (HABER SERVİSİ)