İYİ Parti’den muhtarlara ziyaret

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Katar ve yönetimi Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Muammer Yapıcıoğlu ile bir araya gelen İYİ Parti heyeti, dernek çalışmaları ve muhtarların sorunları hakkında bilgi aldı.

İl Başkanı Ahmet Katar, ”Göreve geldiğimiz günden beri muhtarlarımızla yakın ilişki içerisindeyiz. Muhtarlarımızın dertleriyle dertlenmeye, sorunlarına çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Vatandaşımızla direkt ilişki içinde olan muhtarlarımız, hemşerilerimizin sorunlarının en yakın şahidi. Dolayısıyla bizim halka hizmet ederken muhtarlarımızı göz ardı etme şansımız yok. Gerek il ve ilçe merkezlerimizde gerekse köylerimizde muhtarlarımızla sürekli beraber olmaya çalışıyoruz. İl Başkanlığımızın kapısı, telefonlarımız tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi muhtarlarımızı da sürekli açık. İnşallah iktidara geldiğimizde muhtarlarımızın, mahallelerimizin, köylerimizin sorunlarına daha net çözümler üretebileceğiz. Şimdi dinliyoruz, 2023’ten sonra çözeceğiz, az kaldı.” dedi.