İyilik Okulundan “Haydi Paylaşalım, Gönüllere Ulaşalım” etkinliği

Hanönü İmam Hatip Ortaokulu İyilik projesi kapsamında ilçe halk pazarında esnaflara ve vatandaşlara çay, kahve ve salep ikramları yapıldı.

Okul müdürü Ufuk Yaman  yaptığı açıklamada, Hanönü İmam Hatip Ortaokulu olarak gönüllü öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla “İyilik Projesi ”kapsamında hazırladığımız 13 amaç doğrultusunda öğrencilerimizi iyilik yapmaya teşvik etmeyi ve iyilikte yarışmalarını sağlamayı hedefliyoruz dedi.

Yaman, Gönüllü öğretmen ve öğrencilerimizden oluşan ekibimiz yaptığımız planlama doğrultusunda Mayıs ayına kadar tüm hedefleri gerçekleştirerek bir çok yüzde küçükte olsa bir gülümseme oluşturacak ve bu etkinlikler ile “Okullarımız İyilikte Yarışıyor ”projesine başvuru yapacaktır diye konuştu.

Okul müdürü Ufuk Yaman, Bu kapsamda gönüllü ekibimiz bugün ilçede kurulan halk pazarında esnaflarımızın içini ısıtmak, yüzlerinde bir gülümseme oluşturabilmek için onlara bir bardak çay, kahve ve salep ikramları yaptılar, onlarla sohbet edip bir nebze de olsa onları anlamaya çalıştılar dedi.