Jinekolojik zula!

 Mart ayında gerçekleştirilen Bataklık-1 operasyonda tutuklanan kadın, tahliye olduktan birkaç gün sonra, bu kez de genital bölgesine sakladığı piyasa değeri yaklaşık 50 bin lira olan 100 gram metamfetaminin ele geçirilmesiyle yeniden cezaevine gönderildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından  uyuşturucu madde kullanan ve satan şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında, ilginç bir olay yaşandı.

Mart ayında gerçekleştirilen Bataklık-1 operasyonu sonrasında tutuklanan sabıkalı kadının tahliyesinden birkaç gün sonra yapılan üst aramasında, mahrem bölgesine saklanmış piyasa değeri yaklaşık 50 bin lira olan metamfetamin maddesi bulundu.

Söz konusu kadın ile birlikte yakalanan erkek şahsın üzerinde ve ikametin yapılan aramalarda; çeşitli miktarlarda esrar maddesi, kenevir bitkisi, reçeteye tabi hap, 2 adet av tüfeği, 16 adet av tüfeği fişeği, uyuşturucu madde öğütmede kullanılan değirmen ve uyuşturucu madde içiminde kullanılan cam düzenekler de ele geçirildi.

Konuyla ilgili olarak Adli Makamlara sevk edilen iki şüpheli şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.