Kaptan Öcal: “Kampa kadar hazır olmak istiyoruz”

GMG Kastamonuspor ile sözleşmesi bulunan futbolcularla birlikte antrenmanlara başladıklarını söyleyen takım kaptanı Faruk Öcal, “11 Ağustos’ta yaşanan sel felaketinden dolayı lig hakkımız 1 sezon dondurulmuştu. Bizde Kastamonusporlu futbolcular olarak kampa hazır bir şekilde gidebilmek için antrenmanlara başladık” dedi.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün ve Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün’ün talimatları doğrultusunda çalışmalar yürüttüklerinin altını çizen Faruk Öcal, “Biz futbolcular olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Takım kaptanı olarak bende sorumluluklarımın bilincinde olarak takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Şimdilik günde bir antrenman ile hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Kastamonuspor’un güçlü bir şekilde lige katılmasını umduklarını dile getiren Kaptan Faruk Öcal,  “Biz Kastamonuspor’un önümüzde ki sezona daha hazır ve daha iddialı bir şekilde gireceğine inanıyoruz. Bu süreçte ilimizin siyasilerinin, bürokratlarının ve iş adamlarının onursal başkanımız Cengiz Aygün ve kulüp başkanımız Enes Ege Aygün’e destek vereceklerini ve Kastamonu’ya yakışır bir takım ortaya çıkacağını düşünüyorum” diye konuştu.