Karahasanoğlu istifa etti

Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Necdet Karahasanoğlu, görevinden istifa etti. Karahasanoğlu’nun istifasının Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu tarafından kabul edildiği öğrenildi.

Karahasanoğlu’nun istifasının gerekçesiyle ilgili bir açıklama yapılmazken, Kastamonu Belediyesi’nde geçtiğimiz günlerde birim müdürlüklerinde değişimler yaşanmıştı.

Belediye Başkanlığı’nda başkan yardımcılığı görevlerinde şu anda Mehmet Yurt, Hamdi Öz ve Resul Köprülü bulunuyor. Son görevlendirmelerin ardından başkan yardımcılarının sorumluluk alanları ise şu şekilde güncellendi.

Mehmet Yurt: Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü.

Hamdi Öz: Bilgi İşlem Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü, Koordinasyon İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü.

Resul Köprülü: AR-GE Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü.