Karakiraz: “Bireysel beceriler bu sonucu çıkardı”

Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Grup’ta iyi bir sezon geçiren İl Özel İdare KHS’de Teknik Direktör Özcan Karakiraz, 1926 Bulancaspor karşısında alınan 7-0’lık galibiyet sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Maçı Gazi Stadı’nda oynamalarının kendilerine olumlu yansıdığını söyleyen Özcan Karakiraz, “Aslında maça iyi başlamadık, iyi oynayamadık ama kişisel becerilerin ön plana çıktığı bir maç oldu. Gol pozisyonlarını iyi değerlendiren oyuncuların bireysel becerileriyle kazandığımız bir maç oldu. İlk yarıda 3-0’ı yakalayınca ikinci yarı daha rahat oldu, gittiğimiz her pozisyon gol pozisyonuydu. Rakip çabuk demorelize oldular. Öyle olunca da farklı bir galibiyet elde ettik” dedi.

Oyuncularının özverili ve disiplinli bir çalışma içerisinde olduğunu da söyleyen Karakiraz, “Oynayan oynamayan kadroya giren giremeyen herkes galibiyetle ve iyi oyunla mutluluğu yakalama düşüncesinde. Bu düşünce bizi ilerleyen haftalar için umutlandırıyor. Önümüzde ilk devrede 5 maç ve 15 puan var en maksimum puanı toplamaya çalışacağız” diye konuştu.