Karamsarlığa gerek yok diyen Ahmet Yıldırım: “Bu takım şampiyon olacak”

  • GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, 7maçtır kaybetmeyen ve bu maçlarda da 5 galibiyet 2 beraberlik aldıklarını hatırlattı ve Karabük maçındaki bir kazayla karşılaşmadan Bodrum maçını kayıpsız geçeceklerini söyledi. Yıldırım, ““Kimse karamsar olmasın. Bu takım şampiyon olacak” dedi.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçı öncesinde yaptığı açıklamada, “Kimse karamsar olmasın. Bu takım şampiyon olacak” dedi.

Bodrum maçını kayıpsız atlatacaklarını söyleyen Ahmet Yıldırım, 7 maçtır kaybetmeyen ve bu maçlarda 5 galibiyet 2 beraberlik aldıklarını hatırlattı ve Karabük maçındaki gibi bir kazayla tekrar karşılaşmak istemediklerini söyledi.

Bodrum maçının hazırlıklarının iyi bir şekilde devam ettiğini de söyleyen Ahmet Yıldırım, “Kazanmak istiyoruz. Daha önce de dediğim gibi her maç zor olacak. Geçen hafta da yaşadık. Onun moral bozukluğunu üzerimizden attık. Bodrum maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi.

Belirlenen hedef doğrultusunda herkesin takıma destek olması gerektiğini de söyleyen Ahmet Yıldırım, “Son berabere kaldığımız maçın ardından sanki kaos ortamı varmış gibi algı oluşan bir takım olduk maalesef. Kaybetmemeye alıştık, kazanmaya alıştık. Ara sıra böyle kazalar olabilir, kimsenin karamsar olmasına gerek yok. Bu takım küme düşmesin yeter diyenler olayın farkındadır. Bu takım şampiyon olacak. Ufak tefek kazalar olabilir. Bundan sonra bu tür kazalar yaşamamak için hem saha içinde hem saha dışında yere daha sağlam basmamız lazım” diye konuştu.