Karavan turizmi zirvesi

  • Kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları iş birliğinde “Karavan Turizmi Zirvesi” bugün düzenlenecek. KUZKA’nın ev sahipliğinde, karavan turizmi ile ilgili tüm paydaşları bir araya getirecek zirvede, dünyada ve Türkiye’de Karavan Turizmi, Karavan Alanı Yatırımları ve Yatırım Fırsatları, Karavan Üreticileri ve Ekipman Tedarikçileri ve Tanıtım ve Pazarlama konularında paneller gerçekleştirilecek.

Türkiye’de karavan turizminin geliştirilmesi amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından koordinatör kalkınma ajansı olarak belirlenen Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde bugün Karavan Turizmi Zirvesi düzenlenecek.

Karavan turizmi ile ilgili tüm paydaşları bir araya getirecek zirvede, dünyada ve Türkiye’de Karavan Turizmi, Karavan Alanı Yatırımları ve Yatırım Fırsatları, Karavan Üreticileri ve Ekipman Tedarikçileri ve Tanıtım ve Pazarlama konularında paneller gerçekleştirilecek.

Zirve sonrasında katılımcılar yarın bölgemizin karavan turizmi için uygun alanlarını ziyaret edecek, doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulacak.

KUZKA Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan zirvenin açılışı saat 10.00’da gerçekleşecek. Vali Avni Çakır’ın açılış konuşmasının ardından gün boyu paneller düzenlenecek.