“KAS-DER hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir”

  • Kastamonu Tanıtım Günleri’nin kapanış töreninde konuşan KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, eleştirilere yanıt vererek, “Şu çok net bilinsin ki; KAS-DER, hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir, olmayacaktır. KAS-DER, Kastamonulular partisidir. Kastamonu için, Kastamonu’nun tanıtımı için, Kastamonu’nun kalkınması için gayret gösteren çok güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Bunu da bağımsız olarak sürdürmeye devam edecektir” dedi.

 

 

İstanbul’da KAS-DER’in öncülüğünde gerçekleştirilen 13. Kastamonu Tanıtım Günleri sona erdi. Etkinliklerin sonunda organizasyon komitesine plaket takdim edildi.

Kas- Der Genel Başkanı Remzi Şen, “Kas-Der Kastamonu için, Kastamonu’nun tanıtımı için, Kastamonu’nun kalkınması için gayret gösteren çok güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Bunu da bağımsız olarak sürdürmeye devam edecektir” dedi.

Remzi Şen, kapanış töreninde sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aylardan beri süren hazırlıklarımız sonucunda çarşamba günü başladığımız bu etkinliklerden biz Kas-Der Genel Merkezi olarak son derece memnunuz.  Şu çok net bilinsin ki Kas-Der hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değildir, olmayacaktır da. Kas-Der Kastamonulular partisidir. Kas-Der Kastamonu için, Kastamonu’nun tanıtımı için, Kastamonu’nun kalkınması için gayret gösteren çok güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Bunu da bağımsız olarak sürdürmeye devam edecektir.

Bu etkinliğin hazırlanmasında görev yapan başta komisyonumuz olmak üzere, çok değerli yönetim kurulundaki arkadaşlarımı, gençlik ve kadın kollarımızı, şube başkanlarımızı kutluyorum hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yine bizi yalnız bırakmayan açılışımıza katılarak bizi onurlandıran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum. Yine aramızda olarak bizi onurlandıran AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’a, katılım gösteren çok değerli belediye başkanlarımıza, AK Parti’nin çok kıymetli genel başkan yardımcılarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize, özellikle Kastamonu’dan gelen ve burada dört dün boyunca tanıtım yapan ilçe belediye başkanlarımıza, Kastamonu’muzun çok değerli belediye başkanı Galip Vidinlioğlu’na, Kastamonu İlk Kültür Turizm Müdürlüğüne, Kastamonu Valiliğimize ve en önemlisi Kastamonu’dan Maltepe’ye gelen çok değerli esnaf kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum.”