KAS-DER’den özel bireylere iftar yemeği

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Kastamonu Şubesi’nce Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocuklara, Huzurevi Müdürlüğünde kalan yaşlılara, Özel Bireyler ve Aileleri Dayanışma Derneği’ndeki çocuklar ve ailelerine Cem Sultan Bedesteni Restaurant Salonu’nda iftar yemeği programı düzenlendi.

Düzenlenen iftar programında KAS-DER Kastamonu Şube Başkanı ve Yönetimi, Kimsesiz Çocuklar Yardım ve Yaşatma Derneği Başkanı Mihriban Tüfekçi, Başkan Yardımcısı Eylem Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zühtü Gül, Gülay Güloğlu ve Sinan Baltacı, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan çocuklar, Huzurevi Müdürlüğünde kalan yaşlılar, Özel Bireyler ve Aileleri Dayanışma Derneği’ndeki çocuklar ve aileleri ile gönüllü hizmet verenler katıldı.

TRT Sanatçısı Onur Eren Demir’in canlı ramazana özel programı ile devam eden iftar programında KAS-DER Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Eren yaptığı kısa konuşmasında, “Öncelikle bu kutsal ayımızda Ramazan ayının bereketi, bolluğu ve yardımlaşma duygusu ile bu akşam sizlerle birlikte olmaktan duyduğum kıvanç ve mutluluğu ifade etmek isterim” dedi.

İftar programı sonrasında KAS-DER Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Eren Başkanlığı’nda yönetim kurulu toplantısı yapıldı. 2022 yılı içinde yapılacak olan etkinlik ve projeler gündeme getirilerek istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulunuldu. 2022 yılı içinde yapılacak proje ve çalışmalar netleştiğinde kamuoyu ile de paylaşılacağı ifade edildi. CM