“Kastamonu benim için özel bir şehir”

CHP'NİN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKREM İMAMOĞLU, İSTANBUL'DA YAŞAYAN KASTAMONULU VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ. (FERHAT YASAK - MEHMET BAŞA/İSTANBUL-İHA)

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da yaşayan Kastamonulu vatandaşlarla bir araya geldi. İmamoğlu, ”İstanbul’da yaşayan herkesin sevdiği bir belediye başkanı olmak istiyorum” dedi.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, yerel seçim çalışmaları kapsamında Küçükçekmece’de düzenlenen Kastamonulular gecesine katıldı. Salona giriş yaptığı sırada yoğun ilgiyle karşılanan İmamoğlu, masaları gezerek vatandaşları selamladı. Etkinlikte İstanbul’da yaşayan Kastamonulu vatandaşlara hitap eden İmamoğlu, seçim vaatlerini anlatarak destek istedi.

İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise “Kastamonu benim için özel bir şehir. Dostlarım, iş ortaklarım oldular. Geçen yıl Kastamonu ziyaretimde yaşadığım misafirperverliğin bir benzerini de bu gece yaşadım. Pınarbaşı Dernekler Federasyonu’nun birlik ve dayanışma gecesinde yine sıcaklık ve samimiyet vardı” dedi.