Kastamonu beyefendisine hüzünlü veda

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek önceki akşam vefat eden kentimizin köklü firması Halıcılar Ticaret’in kıdemli ortağı, çok sevilen ve sayılan iş insanı, Kastamonu beyefendisi Şevket Selvi (73) dün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Vefatı büyük üzüntü yaratan Şevket Selvi’nin dün Özel Anadolu Hastanesi’nden alınıp Nasrullah Camii’ne getirilen cenazesi, burada ikindi sonrası kılınan namazının ardından Ahmetdede’deki aile mezarlığında toprağa verildi.
Ceren Turgay ve Cömert Selvi’nin babaları, Zeynep Selvi’nin eşi olan Şevket Selvi’nin

cenaze törenine Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, MHP Genel Merkez MYK Üyesi Yüksel Aydın, eski belediye başkanları Süleyman Yücel ve Tahsin Babaş’ın daaralarında bulunduğu, merhumun ve ailenin çok sayıda dost, yakın ve seveni katıldı.

Oğlu Cömert Selvi ve ortağı Çetin Akkaya ile ailenin diğer bireyleri, taziyeleri evlerinde, Özel Anadolu Hastanesi’nde, Nasrullah Camii’nde ve kabristanda kabul ettiler.

Gözlerin dolduğu bir törenle son yolculuğuna uğurlanan Şevket Selvi’ye rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.  CM