Kastamonu Gözde Otomotiv’den yeni hamle

  • 1984’te eski Sanayi sitesindeki bir oto tamir atölyesinde yolculuğuna başlayan ve istikrarlı hizmetiyle Kastamonuluların güvenini ve saygısını kazanan Kastamonu Gözde Otomotiv, Fiat marka araçların yetkili servisliği hizmetine araç satış bayiliğini de ekledi.

 

İsmail Emiroğlu ve Mesut Köse

Mesut Köse ve İsmail Emiroğlu tarafından 1984 yılında kurulan Kastamonu Gözde Otomotiv, 35 yılı tamamlayan uzun hizmet süresi içerisindeki istikrarlı gelişimini sürdürüp büyümeye devam ediyor. Kastamonu’dan kazandığını yine Kastamonu’da yatırıma dönüştüren şirket, Fiat Yetkili Servis hizmetine ek olarak artık Fiat Satış Bayiliği ile de hizmet alanını genişletti.

Candaroğulları Mahallesi Miralay Halitbey Caddesi üzerinde Yeni Sanayi Sitesi’nin hemen karşı kısmında yer alan Gözde Plaza’da hem satış hem yetkili servis hizmeti verecek olan Kastamonu Gözde Otomotiv’in otomotiv sektöründeki yolculuğu 1984 yılında eski Sanayi sitesinde oto tamir atölyesinde başladı. İlk 15 yıllık sürenin ardından 1998 yılında Kuzeykent Yeni Sanayi Sitesi’nde Fiat’ın yetkili servisi olarak sektördeki ilerleyişini sürdüren Kastamonu Gözde Otomotiv, ikinci 10 yıllık süre sonrasında ise 2008 yılında Yeni Sanayi Sitesi’nin hemen karşı kısmında yer alan Gözde Plaza’da Fiat araç sahiplerine daha kaliteli bir servis hizmeti sunmaya başladı. Büyümeyle paralel, kalite ve hizmet standartını da her geçen gün arttıran Kastamonu Gözde Otomotiv, hizmet yelpazesine şimdi yeni bir halka daha ekledi ve Fiat’ın satış bayiliğini de aldı.

Kastamonu istihdamına da katkı sunan Gözde Otomotiv’de Servis Bölümünde 22  ve satış bölümünde 6  olmak üzere toplamda 28 personel görev yapıyor. Şirketin hedefi ilerleyen yıllarda istihdamını daha da yukarılara çıkarmak.

Şirketin ortaklarından Mesut Köse, “35 yıllık iş hayatımızda Kastamonu’dan kazandığımızı yine bu kente kazandırma gayreti içerisindeyiz. Bu çerçevede Kastamonu Gözde Otomotiv her geçen yıl hizmet kalitesini bir üst seviyeye çıkarmaktadır. İş ortağım İsmail Emiroğlu ile birlikte Kastamonu’da örnek bir ortaklık faaliyeti sürdürüyoruz. 35 yıllık bir tecrübeyi Kastamonu  ve bölge halkının hizmetine sunuyoruz. 20 yıldır Fiat’ın Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteydik. Artık 1 Ocak 2019 itibariyle de Fiat’ın bölge satış bayiliğini de üstlenmiş bulunuyoruz” dedi.

Fiat’ın kampanyaları hakkında da bilgilendirmede bulunan Mesut Köse, şunları söyledi:

“Şu anda Fiat markası altında ÖTV ve Hurda teşviğine ek olarak 62 bin TL’den başlayan araçlarımız bulunuyor. Yine 40 bin liraya kadar müşterilerimize 0 faiz imkanı sunuyoruz. Ayrıca otomobil piyasasındaki uygun fiyatlı araçlar da Fiat bünyesinde yer alıyor. Egea model araçlarımızda ise 5 yıl boyunca garanti uygulamamız var.”