Kastamonugücü LİGE HAZIR

Kastamonugücü, mücadele ettiği Kadınlar 3. Futbol Liginin başlamasına az bir süre kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çatalzeytin kampını günde çift çalışmayla tamamlayan futbolcular, bunun semeresini semeresini ligde alacaklarına inanıyor.

Yeni transferlerin kaynaşması, birbirlerini tanımaları yönünden iyi bir kamp dönemi yaptıklarını söyleyen  teknik sorumlu Senem Çeyiz, ” Bu sezon iddialıyız, bir üst lige çıkmak için elimizden gelen mücadeleyi yapacağız, mazeretimiz yok, imkanlarımız da şu anda iyi durumda. Sezonun başlamasını bekliyoruz, antrenmanlara Kastamonu’da devam edeceğiz” dedi.

Kulüp Başkanı Metin Şahbaz da, ligde iddialı olduklarını,bir kaç transfer daha yapabileceklerini belirtti ve kamp imkanını sağladıkları için Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir’e müteşekkir olduklarını söyledi.

YILDIZ TAKIM İÇİN BAŞVURU ÇAĞRISI

Şahbaz, bu sezon altyapı olarak yıldızlar kategorisine katılmak zorunda olduklarını hatırlattı ve futbol oynamak isteyen 2004-2006 doğumlu kızlara kulüplerine başvurması çağrısında bulundu.