Kastamonu’nun Kanalı TV 366 kapılarını açtı

Kastamonu’nun Kanalı sloganıyla yayın hayatına başlayan, gazeteci İrfan Salcı’nın sahibi olduğu TV 366’nın yeni bürosunun açılışı dün gerçekleştirildi.

Bir süre önce yeni stüdyosunda hizmet vermeye başlayan TV366 için resmi açılış töreni dün gerçekleştirildi.

Açılış törenine Vali Avni Çakır, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Gün Medya Grubu (GMG) Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, MHP İl Başkanı Emin Çınar, İlçe Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

İrfan Salcı, “Ben aslında 2 yıldır bir internet televizyonu kurmak istedim. Tamamen şehrin menfaatleri doğrultusunda hareket eden, bilgi kirliliklerinin ortadan kalktığı yayınlar yapmak istedim. Açılış programımıza katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Vali Avni Çakır da, TV kanalının hayırlı olmasını diledi. Vali Çakır, bir süre sonra TV366 stüdyolarından Kastamonulular’a sesleneceğini de kaydetti.

Gün Medya Grubu (GMG) Onursal Başkanı Cengiz Aygün ise, “Yayıncılık zor iş… Özellikle bu dönemde yayın hayatını sürdürmek gerçekten çok zor. TV366 Kastamonu’nun kanalı olacaktır, buna inanıyorum. Konuşmak isteyen herkese açık olacaktır. Gayet güzel programlar var, keyifle takip ediyoruz. Ben sevgili kardeşim İrfan Salcı’ya yayın hayatında başarılar diliyorum, onu yalnız bırakmayan gazeteci dostlarımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yolunuz açık olsun” dedi.