KATSO’da Fındıkoğlu dönemi

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanlığına Oğuz Fındıkoğlu, Meclis Başkanlığına ise Turgay Dellaloğlu seçildi.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KATSO) Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi seçimlerinin ardından, Cumartesi günü Merkez İlçe Seçim Kurulu nezdinde yapılan seçimlerle Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delege Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanı, Meclis Başkan Yardımcıları ve Katip Üye belirlendi.
KATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına, beklendiği gibi  Oğuz Fındıkoğlu seçilirken, KATSO’nun yeni Meclis Başkanı da Turgay Dellaloğlu oldu.

Önceki hafta yapılan Meclis üyeliği seçiminde önderlik ettiği grup 17-9’luk üstünlük sağlayan Oğuz Fındıkoğlu’nun, Cumartesi günkü seçimde 17 oyla Başkanlığına seçildiği yeni KATSO Yönetim Kurulu’nda da şu isimler yer aldı:

Numan Ovalıoğlu, Tezcan Biçicioğlu, Hasan Gülşen, Kısmet Keşcioğlu, Turgut Demir ve
Erkan Erdem.

Turgay Dellaloğlu’nun 16 oyla Başkan seçildiği Oda Meclisi’nde Başkan Yardımcılıklarına seçilen isimler ise Rıfat İğdirli ile Ahmet Tırpan oldu.

Mustafa Özsoy’un katip üyeliğine seçildiği KATSO Meclisi’nde üye olarak görev yapacak isimler ise M.Feyyaz Pattabanoğlu, Furkan Kesercioğlu, İlhan Pehlivan, Burak İzbeli, Bülent Çetin, Mehdi Yenikomşuoğlu, Ferhat Ülger, Mustafa Şensoy, Salim Arpacı, Mesut Duran, Mehmet Eser, M.Fevzi Civcioğlu, Necmi Ünlü, A.Muhammet Özçakmak, Recep Mor.

Yeni Disiplin Kurulu da Veysel Türkel, Mustafa Gün, Cevdet Uyanık, Önder Nergizoğlu, Fatih Bekar ve Serkan Özkan’dan oluştu.

KATSO’nun TOBB Genel Kurul delegeliklerini ise Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Meclis Başkanı Turgay Dellaloğlu ve Hasan Gülşen yapacak.