Kaymakam Atıcı’ya “üstün başarı” belgesi

  • Ülkemizde son dönemde yaşanan tüm afetlerde bizzat görev alan ve son olarak sel afeti sonrasında da Bozkurt ilçemize kaymakam olarak atanan Murat Atıcı’ya Vali Avni Çakır tarafından üstün başarı belgesi verildi. Kaymakam Atıcı, yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle daha önceden de üç kez başarı belgesi ile ödüllendirilmişti.

Bozkurt Kaymakamı Murat Atıcı’ya Vali Avni Çakır tarafından üstün başarı belgesi verildi. Kaymakam Atıcı, yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle daha önceden de üç kez başarı belgesi ile ödüllendirilmişti.

11 Ağustos 2021 tarihinde yaşadığımız sel afeti sonrasında Bozkurt’a atanan Kaymakam Murat Atıcı, bugüne kadar hep kritik görevlerde bulundu. Giresun Dereli’deki sel felaketi sonrasında Dereli’de kaymakam olarak görev yapan, Elazığ depreminin ardından Elazığ Vali Yardımcısı olan, Artvin Arhavi’deki sel afeti sonrasında da Arhavi Kaymakamı olarak görevlendirilen Murat Atıcı, afetler sonrasında yapılacak olan çalışmaları başarılı bir şekilde koordine ediyor. Kaymakam Atıcı, Batı Karadeniz’deki sel afetinde en büyük zararı alan Bozkurt ilçemizde de başarılı çalışmalara imza atıyor.