Kelebek Mobilya’dan BAVM’dan tanıtım standı

Kelebek Mobilya, yenilenen konsepti ve genişleyen mobilya yelpazesini tanıtım için Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi’nde iki günlük tanıtım standı açtı. Ziyaretçilere ürünlerini tanıtımı ile ilgili el broşürü ve kitapçık dağıtıldı.

Kelebek Mobilya mağazası sahiplerinden Erhan Yaylacıoğlu tanıtım ve yeni ürünleriyle ilgili firma adına şu açıklamayı yaptı:

“Kastamonu Kelebek Mağazamız yenilenen konsepti ve genişleyen mobilya yelpazesiyle hemşerilerimize ve  müşterilerimize Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Rauf Denktaş Caddesi, (Opet Benzinliği Yanı) Taşköprü Yolu Üzeri’nde en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. İşinde uzman güleryüzlü çalışanlarımızla, Kastamonu’nun yakinen tanınan yerlisi  Yaylacıoğlu ailesinin yatırımı olarak Kelebek Mağazamızda hizmetimizi sürdürüyoruz.  Müşterilerimize özel indirim, ödeme kolaylıkları ve taksit imkânı da sunan Kelebek Mobilya Mağazamız kurumsal yapısı ve ürünlerine verdiği uzun yıl garantisi sayesinde sektörün en eski ve en güvenilir firmalarındandır. Ayrıca yeni konsept  ürünleri ve düğün paketi avantajlarıyla tüm ev eşyanızı tek bir noktadan çözmeniz için akıllıca ürünler üretip tüm ihtiyaçlara da hitap ediyoruz.  Yenilenen konseptimiz ve genişleyen mobilya ürünlerimizi tanıtmak içinde iki günlük tanıtım standı açtık. Standımızı ziyaret eden tüm herkese de firmamız adına teşekkür ediyorum” CM