Kitap kurtları ödüllendirildi

Şeyh Şaban-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi, kitap okuyan öğrencilerini ödüllendirdi.

Okul yönetimi, bu öğretim yılı boyunca her sınıftan en çok kitap okuyan beş, toplamda yüz öğrenciye ödül olarak tişört ve pantolon hediye etti.

Okul Müdürü Mehmet Doğan ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Öğrencilerimizin kitap okumasını çok önemsiyoruz. Sizlerin iyi birer insan olarak ülkemize hizmet etmenizde hem de okul derslerinizde ve gireceğiniz sınavlarda başarılı olmanızda kitap okumanızın büyük payı olacaktır. Kitap okumak kolay bir iş değil ancak sizler zoru başararak çok sayıda kitap okudunuz, sizleri kutluyorum. Bu konuda sizi teşvik eden tüm öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Özellikle okulumuzda uyguladığımız “Okuma Saati Proje sorumlusu TDE Ögretmeni A. Turgay Karayel, Anadolu Mektebi Okumaları sorumlusu TDE Ögretmeni Bilal Can, Oku-Yorum Projesi sorumlusu TDE Öğretmeni  Selvihan Altun Gevgeşoğlu ve  Kütüphane sorumlusu Arapça öğrenmeni M. Salih Orhan’a çalışmaları için teşekkür ediyorum. Biz okul olarak size her türlü desteği vermek için gayret edeceğiz. İnşallah seneye daha çok kitap okuyacaksınız. Zengin bir okul kütüphanemiz var, kütüphanemizdeki kitap sayısının artması için düzenlediğimiz kampanyada sona yaklaşıyoruz. Bu kampanya ile kütüphanemize cok sayıda kitap kazandırdık. Ve  çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl daha da zengin ve güzel bir kütüphanemiz olacak.

Okumayı teşvik ve artırma  çalışmalarımız çerçevesinde ögrencilerimize verilmek üzere  okulumuza 100 tişört 100 pantolon temin eden Sayın Halit Bitkin Bey’in şahsında Deniz Feneri Derneği Kastamonu Şubesine  buradan teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun”

Okul müdürünün konuşmasının ardından yüz öğrenciye ödülleri verildi.