Köfteci Ramiz geliyor

  • Türkiye’deki en büyük şubelerinden birini Kastamonu’ya açacak olan trend lezzet markası, Kastamonulu işadamları Cevdet Uyanık, Cevat Uyanık, Mustafa Kavlakoğlu ve Serkan Karayılan’la anlaşma imzaladı.
  • Cevizli Park İş Merkezi’ndeki 865 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek olan Ramiz Plus, restoranının yanı sıra şarküterisi, kafeteryası ve çocuklar için hijyen denetimi olan büyük bir oyun parkı ile Kastamonulular’ın önemli lezzet ve sosyal duraklarından birisi olmaya aday.

 

Köfteci Ramiz, 141’nci şubesini Kastamonu’ya açıyor. Kastamonulu işadamları Cevdet Uyanık, Cevat Uyanık, Mustafa Kavlakoğlu ve Serkan Karayılan, Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri olan Akhisar merkezli Köfteci Ramiz’i Kastamonu’ya getiriyor.

Standart “Ramiz” konseptinin yanında birçok ekstra ürün barındıran Köfteci Ramiz Plus konsepti Kastamonulularla buluşacak. Cevizli Park İş Merkezi’nde hizmete girecek olan Ramiz Plus’ın menüsünde ızgara çeşitlerinin yanında dünya mutfağından da örnekler yer alacak.

865 metrekarelik kapalı alanda faaliyete geçecek olan Kastamonu Ramiz Plus, Türkiye’nin en büyük şubelerinden birisi olacak.

Köfteci Ramiz Plus, restoranının yanı sıra şarküterisi, kafeteryası ve çocuklar için hijyen denetimi olan büyük bir oyun parkı ile Kastamonulular’ın önemli lezzet ve sosyal duraklarından birisi olmaya aday.

Köfteci Ramiz’inTürkiye’deki en büyük şubelerinden birisini Kastamonu’ya açacaklarını söyleyen Cevdet Uyanık, “Bizim konseptimizdeki şube sayısı Türkiye’de çok fazla yok. Çok büyük bir mekanda büyük yeniliklerle Köfteci Ramiz’in şubesini açacağız. Kastamonu yeme-içme sektörüne de büyük bir yeniliği kazandıracağımızı düşünüyorum” dedi.

Akhisar merkezli Köfteci Ramiz’in ortaklarından Bircan Taşkınlar’ı geçtiğimiz günlerde Kastamonu’da ağırladıklarını ifade eden Cevat Uyanık da, “Kendisi Kastamonu’yu çok beğendi. Bu kadar büyük bir konsepti Kastamonu’ya kazandıracak olmamız Köfteci Ramiz’in yöneticilerini de heyecanlandırdı. Biz de aynı şekilde çok heyecanlıyız. En güzel hizmeti Kastamonu’ya sunmak istiyoruz” diye konuştu.

Günün her saatine hitap eden bir konseptleri olduğunu söyleyen Serkan Karayılan, “Yemeklerimiz elektrikli ızgara yerine kömür ateşinde hazırlanacak. Yine kahvaltı konusunda da çok iddialı olacağız. Günün her saati konuklarımızı ağırlayacağımız bir konsept olacak” derken,Mustafa Kavlakoğlu ise Cevizli Park İş Merkezi’ndeki hizmete geçecek olan Köfteci Ramiz Plus için hazırlıklara başladıklarını ve gerekli tadilat çalışmalarının ardından ocak ayı içerisinde açılışı yapmayı planladıklarını ifade etti.